Property 58268 photo 1
Property 58268 photo 2
Property 58268 photo 3
Property 58268 photo 4
Property 58268 photo 5
Property 58268 photo 6
Property 58268 photo 7
Property 58268 photo 8
Property 58268 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 250 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
850 000 € 800 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 41928
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
900 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 3989
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
750 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 23422
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
505 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 12794
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин