Property 12794 photo 1
Property 12794 photo 2
Property 12794 photo 3
Property 12794 photo 4
Property 12794 photo 5
Property 12794 photo 6
Property 12794 photo 7
Property 12794 photo 8
Property 12794 photo 9
Property 12794 photo 10
Property 12794 photo 11

Details

  • Брой етажи: 5
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 950 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 5-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Мазе и се състои от едно складово помещение. сутерен и се състои от 2 спални, една баня. Партер и се състои от хол. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от хол с кухня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 26096
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 7497
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 7727
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 14848
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Обектен код 4837
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 250 m

Абонамент за бюлетин