Property 30072 photo 1
Property 30072 photo 2
Property 30072 photo 3
Property 30072 photo 4
Property 30072 photo 5
Property 30072 photo 6
Property 30072 photo 7
Property 30072 photo 8
Property 30072 photo 9
Property 30072 photo 10
Property 30072 photo 11
Property 30072 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1984
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 440 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от 4 спални, 2 бани. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
520 000 € 1890 €/m²
  • Обектен код 41223
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 1969 €/m²
  • Обектен код 24120
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
704 000 € 2707 €/m²
  • Обектен код 13601
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 19405
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин