420 000 €
1721 €/m²
Property 30319 photo 1
Property 30319 photo 2
Property 30319 photo 3
Property 30319 photo 4
Property 30319 photo 5
Property 30319 photo 6
Property 30319 photo 7
Property 30319 photo 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1967
  • Година на обновяване: 2011
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 244 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол с кухня. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Обектен код 59060
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 37262
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
380 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 35507
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин