Property 35507 photo 1
Property 35507 photo 2
Property 35507 photo 3
Property 35507 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 144 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 125 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63276
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Обектен код 59060
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 26999
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 2270 €/m²
  • Обектен код 4279
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
510 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 42005
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин