Property 23806 photo 1
Property 23806 photo 2
Property 23806 photo 3
Property 23806 photo 4
Property 23806 photo 5
Property 23806 photo 6
Property 23806 photo 7
Property 23806 photo 8
Property 23806 photo 9
Property 23806 photo 10
Property 23806 photo 11
Property 23806 photo 12
Property 23806 photo 13
Property 23806 photo 14
Property 23806 photo 15
Property 23806 photo 16

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2016
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 170 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
870 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 5663
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
785 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 13520
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 30273
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 8115
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин