Property 30273 photo 1
Property 30273 photo 2
Property 30273 photo 3
Property 30273 photo 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 10
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 79 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 299 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 кухни, 2 бани. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
865 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 49883
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
600 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 11012
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 64888
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 15474
  • Квадратура 464 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
580 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 49250
  • Квадратура 211 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
680 000 € 2956 €/m²
  • Обектен код 10357
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
750 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 23422
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин