Property 4739 photo 1
Property 4739 photo 2
Property 4739 photo 3
Property 4739 photo 4
Property 4739 photo 5
Property 4739 photo 6
Property 4739 photo 7
Property 4739 photo 8
Property 4739 photo 9
Property 4739 photo 10
Property 4739 photo 11
Property 4739 photo 12
Property 4739 photo 13
Property 4739 photo 14
Property 4739 photo 15
Property 4739 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 214 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, райграс, гараж, отопление.

Самостоятелната къща се намира в местността Кератеа.

Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 37262
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Обектен код 59060
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 4871 €/m²
  • Обектен код 64787
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2307 €/m²
  • Обектен код 35506
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин