365 000 € 335 000 €
1117 €/m²
Property 8117 photo 1
Property 8117 photo 2
Property 8117 photo 3
Property 8117 photo 4
Property 8117 photo 5
Property 8117 photo 6
Property 8117 photo 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, 2 бани. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, една тоалетна. Къщата има ъглово изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 2270 €/m²
  • Обектен код 4279
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 36168
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
380 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 35507
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3563 €/m²
  • Обектен код 65187
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 60606
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 37730
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
520 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 6744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин