370 000 € 330 000 €
2946 €/m²
Property 37730 photo 1
Property 37730 photo 2
Property 37730 photo 3
Property 37730 photo 4
Property 37730 photo 5
Property 37730 photo 6
Property 37730 photo 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 112 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 1737 €/m²
  • Обектен код 11385
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
350 000 € 1635 €/m²
  • Обектен код 4739
  • Квадратура 214 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
500 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 14848
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 23914
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин