320 000 €
1778 €/m²
Property 23914 photo 1
Property 23914 photo 2
Property 23914 photo 3
Property 23914 photo 4
Property 23914 photo 5
Property 23914 photo 6
Property 23914 photo 7
Property 23914 photo 8
Property 23914 photo 9
Property 23914 photo 10
Property 23914 photo 11
Property 23914 photo 12
Property 23914 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 180 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63276
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • Обектен код 59060
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 60606
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
460 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 26999
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин