Property 35506 photo 1
Property 35506 photo 2
Property 35506 photo 3
Property 35506 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 144 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 130 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
425 000 € 3171 €/m²
  • Обектен код 65282
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 37730
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2647 €/m²
  • Обектен код 65054
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
250 000 € 694 €/m²
  • Обектен код 24128
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 37262
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 63481
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин