Property 23753 photo 1
Property 23753 photo 2
Property 23753 photo 3
Property 23753 photo 4
Property 23753 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 23914
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
550 000 € 1608 €/m²
  • Обектен код 7610
  • Квадратура 342 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
510 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 42005
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 1029 €/m²
  • Обектен код 13368
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
475 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 13121
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин