Property 13368 photo 1
Property 13368 photo 2
Property 13368 photo 3
Property 13368 photo 4
Property 13368 photo 5
Property 13368 photo 6
Property 13368 photo 7
Property 13368 photo 8
Property 13368 photo 9
Property 13368 photo 10
Property 13368 photo 11
Property 13368 photo 12
Property 13368 photo 13
Property 13368 photo 14
Property 13368 photo 15
Property 13368 photo 16
Property 13368 photo 17

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: електрически
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 340 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, 2 складови помещения. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 холове, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, барбекю, гараж.

Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 60133
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 26121
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 37730
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 1890 €/m²
  • Обектен код 41223
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
300 000 € 2307 €/m²
  • Обектен код 35506
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 13121
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин