Property 13121 photo 1
Property 13121 photo 2
Property 13121 photo 3
Property 13121 photo 4
Property 13121 photo 5
Property 13121 photo 6
Property 13121 photo 7
Property 13121 photo 8
Property 13121 photo 9
Property 13121 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 35 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 190 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
660 000 € 6947 €/m²
  • Обектен код 27967
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 11008
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • Обектен код 65277
  • Квадратура 227 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
610 000 € 2440 €/m²
  • Обектен код 58268
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 38393
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 63482
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
460 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 26999
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин