760 000 €
2923 €/m²
Property 22807 photo 1
Property 22807 photo 2
Property 22807 photo 3
Property 22807 photo 4
Property 22807 photo 5
Property 22807 photo 6
Property 22807 photo 7
Property 22807 photo 8
Property 22807 photo 9
Property 22807 photo 10
Property 22807 photo 11
Property 22807 photo 12
Property 22807 photo 13
Property 22807 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1993
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 260 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, градина, райграс, барбекю.

Продажба
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 6100
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 23473
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
830 000 € 2184 €/m²
  • Обектен код 23004
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
780 000 € 2052 €/m²
  • Обектен код 38432
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 41918
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 8142
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
760 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 22807
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • Обектен код 58283
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин