Продажба - Таунхаус 400 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
1 550 000 €
3875 €/m²
Property 13475 photo 1
Property 13475 photo 2
Property 13475 photo 3
Property 13475 photo 4
Property 13475 photo 5
  • Обектен код 13475
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Таунхаус
  • Квадратура 400 m²
  • Площ на участък 600 m²
  • Област Атина
  • Информация Атика (Гърция) | Вула (Атина - Юг)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 400 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 37298
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57179
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Обектен код 64181
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Обектен код 65676
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 3649
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Обектен код 60412
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Обектен код 8247
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Обектен код 13475
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 64232
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Обектен код 58380
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин