550 000 € 425 000 €
1771 €/m²
Property 19409 photo 1
Property 19409 photo 2
Property 19409 photo 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 240 кв.м на о-в Корфу. сутерен и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, отопление.

Продажба
700 000 € 4827 €/m²
  • Обектен код 56012
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 46880
  • Квадратура 236 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
580 000 € 3717 €/m²
  • Обектен код 24433
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
645 000 € 3794 €/m²
  • Обектен код 63017
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
549 000 € 2786 €/m²
  • Обектен код 64690
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 21763
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 2086 €/m²
  • Обектен код 59310
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 19409
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
480 000 € 2296 €/m²
  • Обектен код 36677
  • Квадратура 209 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
790 000 € 2925 €/m²
  • Обектен код 19879
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин