Продажба - Апартамент 131 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 23042 photo 1
Property 23042 photo 2
Property 23042 photo 3
Property 23042 photo 4
Property 23042 photo 5
Property 23042 photo 6
Property 23042 photo 7
Property 23042 photo 8
  • Обектен код 23042
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 131 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 131 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 41443
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 41444
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 41445
  • Квадратура 556 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 41446
  • Квадратура 592 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 41447
  • Квадратура 309 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 314 500 € 2859 €/m²
  • Обектен код 41636
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
390 000 € 331 500 € 3013 €/m²
  • Обектен код 41639
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин