Продажба - Вила 682 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
4 410 000 €
6466 €/m²
Property 23670 photo 1
Property 23670 photo 2
Property 23670 photo 3
Property 23670 photo 4
Property 23670 photo 5
Property 23670 photo 6
Property 23670 photo 7
Property 23670 photo 8
Property 23670 photo 9
  • Обектен код 23670
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 682 m²
  • Площ на участък 1082 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 682 кв.м В Ларнаке. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Партер и се състои от 2 холове с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Обектен код 21492
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 49313
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Обектен код 49871
  • Квадратура 1004 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Обектен код 49278
  • Квадратура 617 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Обектен код 23670
  • Квадратура 682 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 700 000 € 7341 €/m²
  • Обектен код 43977
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 52521
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Обектен код 28885
  • Квадратура 654 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин