530 000 €
1395 €/m²
Property 24158 photo 1
Property 24158 photo 2
Property 24158 photo 3
Property 24158 photo 4
Property 24158 photo 5
Property 24158 photo 6
Property 24158 photo 7
Property 24158 photo 8
Property 24158 photo 9
Property 24158 photo 10
Property 24158 photo 11
Property 24158 photo 12
Property 24158 photo 13
Property 24158 photo 14
Property 24158 photo 15
Property 24158 photo 16
Property 24158 photo 17
Property 24158 photo 18
Property 24158 photo 19
Property 24158 photo 20
Property 24158 photo 21
Property 24158 photo 22
Property 24158 photo 23
Property 24158 photo 24
Property 24158 photo 25
Property 24158 photo 26
Property 24158 photo 27
Property 24158 photo 28
Property 24158 photo 29
Property 24158 photo 30
Property 24158 photo 31
Property 24158 photo 32
Property 24158 photo 33
Property 24158 photo 34
Property 24158 photo 35
Property 24158 photo 36
Property 24158 photo 37
Property 24158 photo 38

Details

  • Година на строителство: 1996
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до край. град: 9 km
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 380 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
750 000 € 3676 €/m²
  • Обектен код 23153
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
499 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 46186
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
630 000 € 2086 €/m²
  • Обектен код 59310
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 19409
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
585 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 3062
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 1419 €/m²
  • Обектен код 16725
  • Квадратура 317 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
690 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 52075
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 14
Продажба
720 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 46880
  • Квадратура 236 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
530 000 € 1394 €/m²
  • Обектен код 24158
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 25224
  • Квадратура 128 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин