950 000 €
3167 €/m²
Property 26411 photo 1
Property 26411 photo 2
Property 26411 photo 3
Property 26411 photo 4
Property 26411 photo 5
Property 26411 photo 6
Property 26411 photo 7
Property 26411 photo 8
Property 26411 photo 9
Property 26411 photo 10
Property 26411 photo 11
Property 26411 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 300 кв.м в Атика. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 18361
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 29503
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 14434
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 64729
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
905 000 € 4525 €/m²
  • Обектен код 63973
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
830 000 € 4068 €/m²
  • Обектен код 64733
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Обектен код 63960
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 35090
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 26411
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 33692
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин