1 350 000 € 1 250 000 €
2404 €/m²
Property 33692 photo 1
Property 33692 photo 2
Property 33692 photo 3
Property 33692 photo 4
Property 33692 photo 5
Property 33692 photo 6
Property 33692 photo 7
Property 33692 photo 8
Property 33692 photo 9
Property 33692 photo 10
Property 33692 photo 11
Property 33692 photo 12
Property 33692 photo 13
Property 33692 photo 14
Property 33692 photo 15
Property 33692 photo 16
Property 33692 photo 17
Property 33692 photo 18
Property 33692 photo 19
Property 33692 photo 20
Property 33692 photo 21

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 520 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол, една зала за игри. Първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня, една съблекалня. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, една баня. Трети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 12211
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 21000 m
Продажба
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Обектен код 24980
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 40429
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 35090
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Обектен код 30238
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Обектен код 63527
  • Квадратура 418 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36126
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 12116
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 14290
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 33692
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин