1 970 000 €
6417 €/m²
Property 26891 photo 1
Property 26891 photo 2
Property 26891 photo 3
Property 26891 photo 4
Property 26891 photo 5
Property 26891 photo 6
Property 26891 photo 7
Property 26891 photo 8
Property 26891 photo 9
Property 26891 photo 10
Property 26891 photo 11
Property 26891 photo 12
Property 26891 photo 13
Property 26891 photo 14
Property 26891 photo 15
Property 26891 photo 16
Property 26891 photo 17
Property 26891 photo 18
Property 26891 photo 19
Property 26891 photo 20
Property 26891 photo 21
Property 26891 photo 22
Property 26891 photo 23
Property 26891 photo 24
Property 26891 photo 25
Property 26891 photo 26
Property 26891 photo 27
Property 26891 photo 28

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 307 кв.м на Крит. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна, 2 складови помещения. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Обектен код 26891
  • Квадратура 307 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Обектен код 32769
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 39168
  • Квадратура 590 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 49849
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 23705
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 49464
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 62213
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • Обектен код 49848
  • Квадратура 687 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин