1 000 000 €
8333 €/m²
Property 29767 photo 1
Property 29767 photo 2
Property 29767 photo 3
Property 29767 photo 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 120 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Обектен код 6810
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 7177
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 7669
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 9376
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Обектен код 10414
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Обектен код 10777
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
980 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 13074
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
960 000 € 3542 €/m²
  • Обектен код 13556
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 16541
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 19101
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин