По запитване
Property 30753 photo 1
Property 30753 photo 2
Property 30753 photo 3
Property 30753 photo 4
Property 30753 photo 5
Property 30753 photo 6
Property 30753 photo 7
Property 30753 photo 8
Property 30753 photo 9
Property 30753 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 90 m
  • Разстояние до летището: 57 km

Услуги

  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 335 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 19908
  • Квадратура 700 m²
  • Разстояние до морето 16000 m
Продажба
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 23301
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 500 000 € 1 100 000 € 2820 €/m²
  • Обектен код 63087
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 6181
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Обектен код 14275
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 12965
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 40429
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 26411
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 20929
  • Квадратура 800 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36126
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин