Продават
По запитване
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1969
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 11000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
129 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 63309
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 1863 €/m²
  • Обектен код 63320
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин