Property 31772 photo 1
Property 31772 photo 2
Property 31772 photo 3
Property 31772 photo 4
Property 31772 photo 5
Property 31772 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1983
  • Година на обновяване: 2009
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 162 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
300 000 € 1304 €/m²
  • Обектен код 26714
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
220 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 14102
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 37730
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2647 €/m²
  • Обектен код 65054
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 26139
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 63481
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин