Продават
По запитване
Property 32601 photo 1
Property 32601 photo 2
Property 32601 photo 3
Property 32601 photo 4
Property 32601 photo 5
Property 32601 photo 6
Property 32601 photo 7
Property 32601 photo 8
Property 32601 photo 9
Property 32601 photo 10
Property 32601 photo 11
Property 32601 photo 12
Property 32601 photo 13
Property 32601 photo 14
Property 32601 photo 15
Property 32601 photo 16
Property 32601 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
265 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 43234
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 44105
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
190 000 € 1652 €/m²
  • Обектен код 44137
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2717 €/m²
  • Обектен код 44198
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2102 €/m²
  • Обектен код 44245
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
525 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 44830
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 45841
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4310 €/m²
  • Обектен код 45898
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 45899
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4404 €/m²
  • Обектен код 45904
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин