745 000 €
1280 €/m²
Property 35142 photo 1
Property 35142 photo 2
Property 35142 photo 3
Property 35142 photo 4
Property 35142 photo 5
Property 35142 photo 6
Property 35142 photo 7
Property 35142 photo 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 8
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до край. град: 2,7 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 582 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, 3 тоалетни, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 4 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, гараж.

Продажба
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Обектен код 27059
  • Квадратура 432 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61624
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
747 000 € 4668 €/m²
  • Обектен код 65409
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Обектен код 43802
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Изключителен Продажба
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 62907
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Обектен код 40518
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
745 000 € 1280 €/m²
  • Обектен код 35142
  • Квадратура 582 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 1354 €/m²
  • Обектен код 30518
  • Квадратура 480 m²
  • Разстояние до морето 200 m

Абонамент за бюлетин