Продават

Продажба - Апартамент 115 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • Обектен код 365
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 115 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1981
  • Брой стаи: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
250 000 € 3378 €/m²
  • Обектен код 59048
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3132 €/m²
  • Обектен код 59177
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2041 €/m²
  • Обектен код 59204
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 59419
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 59439
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 59452
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 59610
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 5818 €/m²
  • Обектен код 59634
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин