Property 36572 photo 1
Property 36572 photo 2
Property 36572 photo 3
Property 36572 photo 4
Property 36572 photo 5
Property 36572 photo 6
Property 36572 photo 7
Property 36572 photo 8
Property 36572 photo 9
Property 36572 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2003
  • Година на обновяване: 2014
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 65283
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 11499
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2408 €/m²
  • Обектен код 65120
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 4189 €/m²
  • Обектен код 65372
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 65180
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 43949
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 5289 €/m²
  • Обектен код 65767
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин