290 000 €
2636 €/m²
Property 43949 photo 1
Property 43949 photo 2
Property 43949 photo 3
Property 43949 photo 4
Property 43949 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
257 000 € 1917 €/m²
  • Обектен код 13560
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 5289 €/m²
  • Обектен код 65767
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 5090 €/m²
  • Обектен код 65794
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 65283
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4210 €/m²
  • Обектен код 23915
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65100
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4189 €/m²
  • Обектен код 65372
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин