265 000 €
2880 €/m²
Property 57498 photo 1
Property 57498 photo 2
Property 57498 photo 3
Property 57498 photo 4
Property 57498 photo 5
Property 57498 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
365 000 € 5289 €/m²
  • Обектен код 65767
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 10356
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 4736 €/m²
  • Обектен код 22986
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 56981
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 36572
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин