Property 65790 photo 1
Property 65790 photo 2
Property 65790 photo 3
Property 65790 photo 4
Property 65790 photo 5
Property 65790 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 270 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 53 кв.м в Атика в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 11499
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 56981
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
257 000 € 1917 €/m²
  • Обектен код 13560
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин