210 000 €
2211 €/m²
Property 65273 photo 1
Property 65273 photo 2
Property 65273 photo 3
Property 65273 photo 4
Property 65273 photo 5
Property 65273 photo 6
Property 65273 photo 7
Property 65273 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1966
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: складово помещение.

Продажба
180 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 31449
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 10489
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
257 000 € 1917 €/m²
  • Обектен код 13560
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 4117 €/m²
  • Обектен код 65599
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
183 000 € 2152 €/m²
  • Обектен код 66163
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин