180 000 €
2368 €/m²
Property 31449 photo 1
Property 31449 photo 2
Property 31449 photo 3
Property 31449 photo 4
Property 31449 photo 5
Property 31449 photo 6
Property 31449 photo 7
Property 31449 photo 8
Property 31449 photo 9
Property 31449 photo 10
Property 31449 photo 11
Property 31449 photo 12
Property 31449 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2001
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
257 000 € 1917 €/m²
  • Обектен код 13560
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 2152 €/m²
  • Обектен код 66163
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 23272
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 31449
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 4117 €/m²
  • Обектен код 65599
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин