160 000 €
1067 €/m²
Property 23272 photo 1
Property 23272 photo 2
Property 23272 photo 3
Property 23272 photo 4
Property 23272 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1450 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, хол, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели. Сграда без асансьор.

Продажба
165 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 63423
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 4193
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 31449
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2615 €/m²
  • Обектен код 39132
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1797 €/m²
  • Обектен код 5798
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65184
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 140 000 € 1866 €/m²
  • Обектен код 14910
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4035 €/m²
  • Обектен код 64124
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин