Продажба - Апартамент 65 m² в Атика

Гърция Пелопонисос Коринтия Агии Теодорой
170 000 €
2615 €/m²
Property 39132 photo 1
Property 39132 photo 2
Property 39132 photo 3
Property 39132 photo 4
Property 39132 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, гараж.

Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2615 €/m²
  • Обектен код 39132
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 2152 €/m²
  • Обектен код 66163
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 65401
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 63423
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 8631
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1797 €/m²
  • Обектен код 5798
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 4117 €/m²
  • Обектен код 65599
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2307 €/m²
  • Обектен код 52402
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин