Продажба - Апартамент 90 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Коропи
190 000 €
2111 €/m²
Property 8631 photo 1
Property 8631 photo 2
Property 8631 photo 3
Property 8631 photo 4
Property 8631 photo 5
Property 8631 photo 6
Property 8631 photo 7
Property 8631 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, райграс, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4736 €/m²
  • Обектен код 22986
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 5090 €/m²
  • Обектен код 65794
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 13307
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 2152 €/m²
  • Обектен код 66163
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин