255 000 €
3072 €/m²
Property 43948 photo 1
Property 43948 photo 2
Property 43948 photo 3
Property 43948 photo 4
Property 43948 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
230 000 € 4035 €/m²
  • Обектен код 64124
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 4117 €/m²
  • Обектен код 65599
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59593
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 5289 €/m²
  • Обектен код 65767
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4189 €/m²
  • Обектен код 65372
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 10489
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 11499
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин