250 000 € 215 000 €
2688 €/m²
Property 59530 photo 1
Property 59530 photo 2
Property 59530 photo 3
Property 59530 photo 4
Property 59530 photo 5
Property 59530 photo 6
Property 59530 photo 7
Property 59530 photo 8
Property 59530 photo 9
Property 59530 photo 10
Property 59530 photo 11
Property 59530 photo 12
Property 59530 photo 13
Property 59530 photo 14
Property 59530 photo 15
Property 59530 photo 16
Property 59530 photo 17
Property 59530 photo 18

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 90 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 5090 €/m²
  • Обектен код 65794
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 65316
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 65180
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин