270 000 €
5625 €/m²
Property 65318 photo 1
Property 65318 photo 2
Property 65318 photo 3
Property 65318 photo 4
Property 65318 photo 5
Property 65318 photo 6
Property 65318 photo 7
Property 65318 photo 8
Property 65318 photo 9
Property 65318 photo 10
Property 65318 photo 11

Details

  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 48 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
285 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 65283
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5434 €/m²
  • Обектен код 10397
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 36572
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59593
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2408 €/m²
  • Обектен код 65120
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 43948
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин