280 000 €
3684 €/m²
Property 65143 photo 1
Property 65143 photo 2
Property 65143 photo 3
Property 65143 photo 4
Property 65143 photo 5
Property 65143 photo 6
Property 65143 photo 7
Property 65143 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Склад
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атика. Апартаментът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Semi-first floor и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
350 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65100
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4210 €/m²
  • Обектен код 23915
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 56981
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
257 000 € 1917 €/m²
  • Обектен код 13560
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин