320 000 €
4211 €/m²
Property 23915 photo 1
Property 23915 photo 2
Property 23915 photo 3
Property 23915 photo 4
Property 23915 photo 5
Property 23915 photo 6
Property 23915 photo 7
Property 23915 photo 8
Property 23915 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 4736 €/m²
  • Обектен код 22986
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 36572
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 5090 €/m²
  • Обектен код 65794
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 2408 €/m²
  • Обектен код 65120
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 10356
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 65316
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин