Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 15 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 57 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто.

Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65100
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 11499
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 10489
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4210 €/m²
  • Обектен код 23915
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин