300 000 €
4225 €/m²
Property 65368 photo 1
Property 65368 photo 2
Property 65368 photo 3
Property 65368 photo 4
Property 65368 photo 5
Property 65368 photo 6
Property 65368 photo 7
Property 65368 photo 8
Property 65368 photo 9
Property 65368 photo 10
Property 65368 photo 11
Property 65368 photo 12

Details

  • Година на строителство: 2001
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 950 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 71 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 43949
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 36572
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 11499
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66017
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 10356
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 10489
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65100
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин