230 000 €
4035 €/m²
Property 64124 photo 1
Property 64124 photo 2
Property 64124 photo 3
Property 64124 photo 4
Property 64124 photo 5
Property 64124 photo 6
Property 64124 photo 7
Property 64124 photo 8
Property 64124 photo 9
Property 64124 photo 10
Property 64124 photo 11
Property 64124 photo 12
Property 64124 photo 13
Property 64124 photo 14
Property 64124 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 57 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, cградата има асансьор.

Продажба
190 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 8631
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4035 €/m²
  • Обектен код 64124
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 43949
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 4722 €/m²
  • Обектен код 56981
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 65180
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 65316
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4210 €/m²
  • Обектен код 23915
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин