Продажба - Апартамент 110 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Коропи
200 000 €
1818 €/m²
Property 13307 photo 1
Property 13307 photo 2
Property 13307 photo 3
Property 13307 photo 4
Property 13307 photo 5
Property 13307 photo 6
Property 13307 photo 7
Property 13307 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
180 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 31449
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 4339 €/m²
  • Обектен код 65790
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 13307
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2210 €/m²
  • Обектен код 65273
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 43949
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 8631
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3921 €/m²
  • Обектен код 65519
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин