Продажба - Сграда 245 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Чаландри
580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 245 кв.м в Атина. сграда има 2 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
550 000 € 1603 €/m²
  • Обектен код 52819
  • Квадратура 343 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
680 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 23146
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 56797
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
595 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 42510
  • Квадратура 533 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
480 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 55876
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
680 000 € 1283 €/m²
  • Обектен код 58993
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
580 000 € 2027 €/m²
  • Обектен код 37778
  • Квадратура 286 m²
  • Разстояние до морето 5200 m
Продажба
695 000 € 4064 €/m²
  • Обектен код 33171
  • Квадратура 171 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
575 000 € 1513 €/m²
  • Обектен код 55862
  • Квадратура 380 m²
  • Разстояние до морето 130 m
Продажба
850 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 61606
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 6000 m

Абонамент за бюлетин